Kariyer Eğitim Setleri ile bilişim dünyası parmaklarınızın ucunda...
T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sertifika No : 19541

Eğitmenlerimiz

 
Adem AKTEPE - Web Developer & Trainer
Samsun doğumlu olan Adem AKTEPE, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi / Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümü mezunudur. Okul ve iş hayatını beraber götüren Adem AKTEPE, ilk olarak Samnet Bilgisayar şirketinde Web Programcısı olarak görev yaptı. İş hayatına Karadeniz Yaşam Dergisinde, Yayın Kurulu Üyesi ve Web Programcısı olarak devam etti. Daha sonra KA Bilişim Teknolojileri şirketinde Proje Geliştirici olarak görev aldı. Arm Bilişim firmasında Proje Geliştirici ve Yazılımcı olarak çalıştı. Bilişim Eğitim Merkezinde ve Meridyen Eğitim Kurumlarında Eğitmenlik yaptı. İstanbul Emniyet Müdürlüğünde Web Yazılım eğitimi verdi. Daha sonra "Aktepe Yazılım İnternet Hizmetleri ve Eğitim Teknolojileri" adında kendi şirketini kurdu. Yeni Zelanda'da yaklaşık 1 yıl yabancı dil eğitimi aldıktan sonra tekrar İstanbul'a döndü. Web teknolojileri alanında ilgilenen Adem AKTEPE birçok kurumsal projelere imza atmıştır.
http://www.ademaktepe.com
Fuat ALTUN - Web & Grafik Tasarımcı
1986 Adana doğumlu olan Fuat Altun liseyi 2003 yılında bitirmiştir. Şu anda Anadolu Üniversitesi iktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde okumaktadır. 2005 yılından itibaren çeşitli eğitim kurumlarında Web ve Grafik alanında Eğitmenlik yapmaktadır. Bu zaman diliminde Web ve Grafik ajanslarında, Web Tasarımcı ve Grafiker olarak çalışmıştır. Bir çok Web ve Grafik projelerine imza atan Fuat Altun web tasarım, grafiker ve aynı zamanda proje yöneticisi olarak iş hayatında devam etmiş, aynı zamanda Freelans olarak Web veya Grafik projelerinde destek vermiştir. Boş zamanlarda bir çok öğrenciye özel ders verip ilgili alanda uzman olarak yetiştirmiştir. Remax, Mutfağın Yıldızları, Gayrimenkul.com.tr, Dünya Göz Hastanesi, Ümraniye Devlet Hastanesi ve Rize Sporlular gibi kurumsal projelerde görev almıştır.
Ufuk Elibol - Yazılım Uzmanı
Erzincan doğumlu olan Ufuk ELİBOL, Liseyi İstanbul Küçükçekmece'de okudu. Liseden sonra Üniversite hayatına Doğuş Üniversitesi'nde devam etti ve bu süre zarfında çalışma hayatını sürdürdü. 2004 yılında Üniversiteyi bitirdikten sonra İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 5 yılı aşkın süre boyunca çok sayıda Intranet Uygulamaları geliştirdi. Daha sonra alanında öncü, Uluslararası uygulamalar geliştiren bir firmada Proje Geliştiricisi olarak çalıştı. Oradan ayrılarak ARM Bilişim bünyesinde Uygulama Geliştirici ve Programcı olarak çalıştı. Şuanda Web Yazılımı alanında hizmet veren Dörtyüzdört Yazılım ve Bilgi Teknolojileri şirketinde Web Yazılımcısı olarak çalışmaktadır.
Coşkun KULA
Konya doğumlu olan Coşkun Kula, lise öğrenimini Sarayönü Anadolu Lisesi Fen Bilimleri bölümünde tamamladı. Matematiğe olan ilgi ve merakı onun İstanbul Üniversitesi Fen/Edebiyat Matematik Bölümünü tercih etmesinde en büyük nedendi. Üniversite yıllarında C++ ve Java Eğitimleri aldı. Web programlama alanına php ile başladı ve birçok projeye imzasını attı. Sonrasında tanışmış olduğu ASP.NET ve C# ile sosyal vakıf alanlarında gönüllü olarak zengin internet uygulamaları geliştirdi. Erkam Bilişim Şirketinde yazılımcı olarak görev aldı. Halen ASP.NET 'in gelişen teknolojisi olan MVC ile projeler geliştirmektedir. Ayrıca Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı Sertifikasına sahiptir.
Veli KOÇAK - Yazılım Mühendisi
Erzurum Doğumlu Olan Veli Koçak Liseyi 2007 Yılında Kartal Samandıra Endüstri Meslek Lisesinde bitirmiştir. Lisede Bilgisayar Programcılığı ile başlayan Yazılım Eğitimi Düzce Üniveristesi, Düzce Meslek Yüksek Okulunda aldığı Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama Eğitimi ile devam etti. 2010 Yılında Üniversite 2.liği ile Düzce Meslek Yüksek Okulundan Mezun oldu. 2010 Yılında Maltepe Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Bölümünü Burslu olarak kazandı. Halen Maltepe Üniveritesinde Yazılım Mühendisliği Eğitimine devam etmektedir. Okul Hayatının yanı sıra Eğitim Süresince Aktif olarak yazılım sektöründe faaliyet gösteren Eğitmenimiz bir çok Özel Yazılım Projesine imza atmıştır. Halen Özel Bir Firmada Yazılım Mühendisi olarak görev yapmakta, ve Yazılım Projelerine devam etmektedir.

Eğitmenin Görev Aldığı Yazılım Projeleri
BayiiNet Sipariş Otomasyon Sistemi (Netsis Ent.)
Prokan Sipariş Yönetim Sistemi (Netsis Ent.)
Sun Working System (SWS)(Netsis Ent.)
Nu-Door Sipariş&Üretim Yönetim Sistemi (Mikro Ent.)
Depo Otomasyon Sistemi (Netsis Ent.)
AnalizNet Patron Raporu (Netsis Ent.)
Fenerbahçe Dergisi Abonelik Sistemi
Mudurnu Piliç Sevkiyat Kontrol Sistemi
Otomatik İrsaliye Sistemi (Netsis Ent.)
Smart Sales System (Mikro Ent.)
Smart Sales System (Logo Ent.)
http://www.velikocak.com
Haktan AKDAĞ - Yazılım Uzmanı
1987 Aydın doğumlu olan Haktan Akdağ liseyi Aydın Anadolu teknik lisesi bilgisayar bölümünü 2006 yılında bitirdi. Aynı yıl Izmir Dokuzeylül üniversitesi Bilgisayar teknolojisi ve programlama bölümüne başladı ve 2008 yılında mezun oldu. Sonrasında 2013 yılında Anadolu üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında tanışmış olduğu c, c++, pascal, delphi, visual basic programlama dilleri ile bir çok ticari ve akademik projelere imza attı. İzmir'de yaşamakta olan Haktan Akdağ; Özel sektör'e yönelik PHP, ASP.NET, C#, MSSQL, MYSQL ile bir çok proje geliştirdi. Dokuzeylül üniversitesi bilişim kulübü'de dahil olmak üzere özel bilişim eğitimleri veren eğitim kurumlarında php & MYSQL web programlama eğitmenliği yaptı. Çeşitli özel firmalarda Web yazılım uzmanı olarak çalıştı. Şu anda Özel bir firmada Yazılım uzmanı olarak görev yapmaktadır.
Ali Hıdır BAL
1979 Malatya doğumlu olan Ali Hıdır BAL, 2003 yılında Sakarya Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektronik / Bilgisayar Eğitimi Bölümünden mezun oldu. Türkiye İş Kurumu Meslek Edindirme Kurslarında görev alan ve 2008 yılından itibaren birçok özel eğitim kurumunda grafik ve web tasarım uzmanı olarak çalışan Bal, halen eğitmen olarak bu sektörde çalışmaya devam etmektedir.
http://www.coreldrawegitimseti.com/