Kariyer Eğitim Setleri ile bilişim dünyası parmaklarınızın ucunda...
T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sertifika No : 19541

Adan Zye Web Tasarım Paketi

130,00 TL
Eğitim Seti:      
Adan Zye Web Tasarım Paketi
Stok Durumu: 
Stokta Var
Eğitmen:           
Fuat ALTUN - Web & Grafik Tasarımcı
Medya Ortamı:
2 DVD
2' li Eğitim Seti Paketi. Paket içerisinde aşağıdaki eğitim setleri mevcuttur. Fiyata % 13 indirim uygulanmıştır. Eğitim setlerinin içeriklerini, setlerin detay sayfasından görebilirsiniz.

Web Tasarım Eğitim Seti ( 5 Program 1 Eğitim Setinde )
Html5 - Css3 - jQuery Eğitim Seti

İsmail DAL

09.12.2014 15:53:32

bu egıtım setı hakkında bılh-gı verırmısınız demoya ulasamadım egıtım setı hakında tıkladıgımda hıcbır sey gostermıyor Yardımcı olurmuusnuz

Üye girişi yapmadan yorum yazamazsınız!
Fuat ALTUN - Web & Grafik Tasarımcı
1986 Adana doğumlu olan Fuat Altun liseyi 2003 yılında bitirmiştir. Şu anda Anadolu Üniversitesi iktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde okumaktadır. 2005 yılından itibaren çeşitli eğitim kurumlarında Web ve Grafik alanında Eğitmenlik yapmaktadır. Bu zaman diliminde Web ve Grafik ajanslarında, Web Tasarımcı ve Grafiker olarak çalışmıştır. Bir çok Web ve Grafik projelerine imza atan Fuat Altun web tasarım, grafiker ve aynı zamanda proje yöneticisi olarak iş hayatında devam etmiş, aynı zamanda Freelans olarak Web veya Grafik projelerinde destek vermiştir. Boş zamanlarda bir çok öğrenciye özel ders verip ilgili alanda uzman olarak yetiştirmiştir. Remax, Mutfağın Yıldızları, Gayrimenkul.com.tr, Dünya Göz Hastanesi, Ümraniye Devlet Hastanesi ve Rize Sporlular gibi kurumsal projelerde görev almıştır.